Ai është një nga këngëtarët më të dashur shqiptar dhe këngët e tij pëlqehen gjithnjë.

Këtë herë këngëtari Erik Lloshi ka publikuar në rrjete sociale një foto ku tregon tatuazhin e tij të ri. 

Ai i ka bërë një dedikim mjaft prekës nënës së tij ku shkruan: “]Jeton dikush në këtë botë që të do më shumë se veten. Ajo është nëna!”, -shkruhet në tatuazhin që artisti ka në krahun e tij.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/erik-lloshi-i-ben-dedikim-prekes-gruas-me-te-rendesishme-te-jetes-se-tij-619620/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here