Ergys Kaçe do të bëhet babaMaria Shkullaku, e dashura pogradecare e mesfushorit të Kombëtares Shqiptare do të sjellë në jetë pas disa muajsh fëmijën e tyre të parë.

Çifti në fjalë kanë tre vite së bashku, ndërsa kohët e fundit bashkjetojnë në Selanik, transmeton panorama.

Kaçe së fundmi ka ndryshuar dhe menaxherin e tij duke nënshkruar kontratë me kompaninë gjermane “PROProfil UK Sports Management”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here