Mesa duket i është mërzitur imazhi i saj i zakonshëm. Flokë të lyer në ngjyrë të verdhë, onde të mëdha, ose ndoshta kërë e ka bërë vetëm për t’u argëtuar.

Por e vërteta është se këngëtarja Era Rusi ka ndryshuar për disa çaste tërësisht look.

Ka vendosur një paruke për t’u dukur brune, dhe shumë gërsheta të hollë dhe të gjatë në kokën e saj./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here