Eranda Libohova shfaqet seksi në bikiniEranda Libohova duket e po përjeton një rini të dytë.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun është në një formë për të patur zili megjithëse vitet ikin, shkruan revista bordo.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet në plazh me bikini shumëngjyrëshe. Format e saj janë të jashtëzakonshme dhe shumë femra në Shqipëri do t’i kishin zili, madje edhe shumë më të reja se ajo.

Komplimentet për Erandën kanë qenë të shumta dhe të gjithë evidentonin faktin se ajo dukej në formë të shkëlqyer.

Eranda Libohova shfaqet seksi në bikini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here