Eva Longoria është fotografuar nga paparacët në një moment të sikletshëm. Ajo ka qenë duke hipur në makinën e vet, e veshur me një fustan të shkurtër.

Për fatin e saj të keq, gjatë atij momenti ka fryrë erë dhe fustani i saj është ngritur përpjetë, duke zbuluar vithet e saj.

Edhe pse nuk duket mirë, Longoria duket sikur nuk ka veshur mbathje poshtë fustanit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here