Era selfie nga tualetiKëngëtarja seksi, Era Istrefi nuk ka mundur t’i japë fund natës pa një selfie në pasqyrë.Kështu thotë vetë këngëtarja kosovare, sipër një fotografie të postuar në rrjetet sociale.

Era mbrëmë qëndroi në Tiranë ku ishte pjesmarrëse në festivalin e muzikës, Top Fest 12.Por nata ishte e gjatë për të dhe pas Top Fest ajo nuk ka mundur të flejë rehat… pa e bërë këtë selfie.

Edhe pse nga tualeti, Era nuk heq dorë nga kënaqësia e një seflie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here