Era Rusi fiton “YFSF” si Lady GagaSonte është mbajtur nata e dytë e spektaklit më të ri në ekranet shqiptare, “Your Face Sounds Familiar” (YFSF).

Spektakli më i ri “YFSF” është përqafuar nga publiku shqiptar.

Pjesë e këtij formati janë bërë shumë fytyra të njohur publike duke u gjykuar nga juria që përbëhet nga Arjan Çani, Bleona Qereti dhe Bojken Lako

Personazhet në këtë spektakël për çdo javë kanë për detyrë të imitojnë disa personazhe të njohura të huaja dhe shqiptare, shkruan lajmi.net.

Era Rusi fiton “YFSF” si Lady Gaga

Këtë javë fitues është zgjedhur Era Rusi me performancën e saj si Lady Gaga. Në vendin e parë me pikë ishte Era.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here