Sot është ditë e veçantë për çiftin e njohur Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha.

Vajza e tyre Renee sot feston ditëlindjen e saj.

Renee e vogël sot bën 2 vjet.

E natyrisht urimet e dhuratat e shumta nuk i kanë munguar asaj. Fillimisht prindërit e saj kanë organizuar një festë të mrekullueshme për vajzën e tyre të vetme.

Një festë ku gjithçka është dekoruar aq bukur me një tortë e balona të kuq.

Ishte Nora e cila ajo pak më parë publikoi disa imazhe të tortës së ditëlindjes së vajzës së saj Renee.7 8

Derisa Roberti e Nora akoma nuk kanë zbuluar dhuratat e tyre për Renee.

Është kjo Era e cila është treguar më e shpejtë, duke bërë publike dhuratën që ajo i ka bërë mbesës së saj.

Ajo në profilin e saj në Instastory ka postuar fotografi ku shihet Renee duke luajtur me veturën lodër që Era ia ka dhuruar.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë./Gazeta Express/ 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here