Era lanson klipin e ri “Njo si ti” Këngëtarja Era Istrefi ashtu si edhe ka premtuar ka lansuar hitin e saj më të ri në orën 19:30

Era Istrefi është rikthyer përsëri këtë vit me një këngë të re.

Është kjo kënga “Njo si ti”

Kënga është shumë ritmike dhe si zakonisht është një këngë e stilit të Erës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here