Era Istrefit po i mungon dikush shumë! Era Istrefi, një ndër këngëtaret më të veçanta në stil e cila ka publikuar këngën e saj më të re “Bon Bon” duket se i mungon diçka.

Karriera e saj ka pasur shumë arritje gjatë vitit 2015 dhe këngët e saj janë kthyer në hit por gjithsesi Erës i mungojnë vetullat e saj të bardha.

“Më mungojnë vetullat e mia të bardha,”- shkruan Era në foton që ka postuar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here