Era Istrefi vjen me stil “mullet” të flokëveEra Istrefi njihet si një nga femrat më të guximshme të estradës sa i përket eksperimentimit me flokë.

E pelqyer dhe e komplimentuar për guximin e saj së fundmi ajo ka goditur jo për të mirë me stilin e ri të flokëve.

Kjo pasi prerja që Era ka së fundmi, e cila quhet “mullet”, është përdorur në vitet 80-të dhe është modeli me të cilin janë tallur më së shumti.

Kësaj prerje madje i janë dedikuar edhe shum fotografi tallëse në rrjetet sociale pasi edhe disa yje të tjerë në një periudhë kishin këtë stil dhe u përballën me tallje të shumta.

Era Istrefi vjen me stil “mullet” të flokëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here