Era Istrefi, është njëra nga artistet më me stil shqiptare.

Te këngëtarja shqiptare me famë botërore, mund t’i gjejmë pothuajse të gjitha brendet e njohura përfshirë, Gucci, Louis Vuitton e Channel.

Por, sot Era ka sjell disa imazhe atraktive me një bluzë të një brendi italian ‘Fiorucci’, dhe ka vlerë hiç më pak se 160 euro.

Këto imazhe këngëtarja, Istrefi i ka realizuar në Prishtinë ku edhe momentalisht po kalon momente të mira në vendlindjen e saj.

Ajo po ashtu është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Selfish”, në bashkëpunim me Dimitri Vegas, Like Mike. 

Image
Image

FOTO GALERIFOTO GALERI

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here