Këngëtarja Era Istrefi ka provokuar me gjoksin e saj në postimet e fundit në Instagram.

E veshur në këtë mënyrë ajo u shfaq pas koncertit në Athinë aty ku ajo dhe motra e saj Nora ‘elektrizuan’ publikun.

Pranë fotove ajo është shprehur se për të qenë ajo është problem.

“Me kon un, pak o problem”, ka shkruar këngëtarja e shumë hiteve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here