Era Istrefi ‘thyhet’ në mes deri sa e mbanë Rene Era Istrefi ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se në duar po e mbante vajzën e Norës.Si tezja, ashtu edhe mbesa ishin veshur me të zeza transmeton parrotlla.net

Madje, Era kishte vënë edhe parukën dhe një kapuç. Por, krejt se çka vërehet në këtë fotografi është fakti se si këngëtarja gati sa nuk u thye në mes të trupit.

Duket se është pasha e Renes dhe pozicioni i keq i Erës që ka ardhur deri tek kjo ‘thyerje’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here