Era Istrefi, teze e përkushtuarVajza e këngëtares Nora Istrefi, Renee është rritur goxha shumë. Madje, ajo tani është edhe duke e shijuar detin.

Kjo shihet edhe në këtë foto të publikuar nga Nora në Instagram. Në pushim së bashku me Noren dhe Renee është edhe Era Istrefi, e cila edhe po e mbanë në prehën atë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here