Era Istrefi s’ka të ndaluar, shkon drejt 3 milionëshit Këngëtarja Era Istrefi po vazhdon me suksese me këngën e saj “Njo si ti”.Këngëtarja kosovare me stilin e saj më të veçantë në Kosovë, e ndoshta edhe në trojet shqiptare, kishte lansuar këtë këngë më 9 maj dhe ajo vazhdon që të jetë shumë aktuale tek fansat e këngëtares.

Deri me tani ajo është klikuar rreth 2,228,608 dhe pritet që të klikohet edhe më shumë në të ardhmen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here