Era Istrefi shumë kreativeEra Istrefi jemi mësuar ta shohim me një stil krejt tjetër nga këngëtaret tjera.Pamja e saj, veshja, flokët e grimi e bëjnë atë që të jetë më e veçantë, shkruan Indeksonline.

Por, çka në të vërtetë e dallon atë? Me siguri që Era nuk do të dukej çdo herë kaq ndryshe dhe bukur po të mos ishte dëshira e vullneti i saj për tu dukur në mënyrat që e kemi parë deri tani.

Era por talentit të saj në muzikë, që shpesh herë i shkruan tekstet vet, ajo është shumë kreative, gjë që mund ta vërejmë në fotot e saj.

 Era Istrefi shumë kreative

Sigurisht që kjo e ka bërë Erën të arrijë në suksesin e tanishëm, kur e dimë se çdo këngë e saj është rikthyer në hit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here