Era Istrefi shfaqet seksi nga KaliforniaSuperylli shqiptar, Era Istrefi, po tërheq vëmendjen vazhdimisht me performancat e saj.

Bukuroshja nga Prishtina është shfaqur shumë e dashur për publikun e gjerë në secilën paraqitje të saj.

Ajo pas performancës fantastike në Coachella ka realizuar një foto mjaft atraktive, ku shihet në veshje tejet seksi.

Flokët i ka të kapura në formë bisteku të cilat e bëjnë atë të duket vërtet e mrekullueshme, shkruan Telegrafi.

Era Istrefi u bë e para artiste që doli nga tregu muzikor shqiptar dhe që ka performuar në një festival si Coachella, që llogaritet si një nga festivalet më të mëdha në botë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here