Era Istrefi së shpejti bashkëpunim me Nicki Minaj?Shumë shpejtë pritet të publikohet versioni anglisht i këngës “Bon Bon” nga Era Istrefi.

Ishte “Bon Bon” kënga që i hapi rrugët e suksesit ndërkombëtar yllit nga Kosova.

Prive mëson nga burime të afërta me Erën se Ultra Music është në kontakt me reperen amerikane Nicki Minaj për të realizuar një këngë së bashku me Erën.

Pritet nëse ky bashkëpunim do të realizohet dhe Era Istrefi të arrijë majat botërore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here