Era Istrefi pozon për revistën “Nylon Magazine” Era Istrefi ditë më parë publikoi një fotografi teksa shihej se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.Shpeshherë e kemi parë teksa eksperimenton me dukjen duke u shndërruar në bionde dhe brune.

Ajo në llogarinë personale në Snapchat ka publikuar disa imazhe duke marrë poza për revistën ‘Nylon Magazine’.

Për dallim të para do dite, Era është kthyer sërish në ngjyrën natyrale që jemi mësuar ta shohim, bionde.

Ndryshe, Era muaj më parë ka publikuar klipin e ri të titulluar ‘Redrum’, i cili deri më tani është shikuar mbi 15 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here