Këngëtarja Era Istrefi njihet për deklaratat e çuditshme që i bën.Por, sonte, ajo ka habitur me një fotografi dhe një shkrim që ka publikuar në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Në foto shihet një shole për urinim e mbushur me xixa.

E sipas shkrimit të lënë, këngëtarja ka thënë se kjo është ajo që Era urinon, pra xixa!

Vërtetë e habitshme!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here