Era Istrefi ndryshon stilin e flokëveKëngëtarja, Era Istrefi së fundi ka postuar një fotografi ku vërehet sesi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Ndër të tjerash në këtë fotografi Era, ka zgjedhur që të vendos një mbishkrim të tillë ‘’I know yu care’’, që do të thotë ‘’Unë e di ty të intereson’’, dhe ka marrur një pozim mjaft tërheqës, transmeton Indeksonline

Pos kësaj Strefi, nuk po e ndal suksesin e saj me dëgjimin e këngës së saj të fundit në gjithë botën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here