Era Istrefi mahnitëse me ndryshimin e ngjyrës së flokëve Era Istrefi është një nga këngëtaret që ka ndryshuar më së shumti ngjyrën e saj të flokëve.

Përmes disa fotografive të shpërndara në rrjetet sociale Era, shihet me ngjyrën e flokëve të verdh e cila nganjëhere duket edhe sikur ngjyrë ari, transmeton Indeksoline.

Era, nuk ka të ndalur me suksesin e saj dhe nuk ka të ndalur me performimet e saj fantastike. Ndërsa pamja e saj në këtë fotografi është mësë e bukur me një grim mahnitës në fytyrën e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here