Era Istrefi kalon Elvanën me followers në InstagramEra Istrefi ka kaluar me ndjekës këngëtaren e njohur Elvana Gjata në Instagram

Deri para një jave Elvana ishte me e ndjekur se Era por tani Era e ka kaluar atë.

Era prin me likes në foto në Instagram madje kur është puna të “pëlqimet” në foto dhe video, Era ja kalon edhe Encës, për të cilën është thënë se i ka blerë shumicën e followersave në këtë rrjet social.

Era ka më shumë folloëers edhe se këngëtarja Tuna, Dhurata Dora, etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here