Megjithatë, vetë Era nuk ka reaguar lidhur me këto lajme duke i lënë të gjithë të dyshojnë. Por së fundmi është zbuluar se është e vërtetë se mes Erës dhe Diplos ka nisur një romancë.

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje të mundshme mes këngëtares shqiptare Era Istrefi dhe Dj të famshëm Diplo.

Gjithë aludimet e fansave kanë nisur që pas komenteve të shumta që Dj i njohur i ka lënë këngëtares shqiptare nëpër foto dhe ngacmimeve të shumta në rrjetet sociale.

Megjithatë, vetë Era nuk ka reaguar lidhur me këto lajme duke i lënë të gjithë të dyshojnë. Por së fundmi është zbuluar se është e vërtetë se mes Erës dhe Diplos ka nisur një romancë.

Sipas ‘Panorama Plus’ miqtë e afërt të çiftit kanë konfirmuar se mes këngëtares dhe producentit të njohur po ndodh një lidhje serioze, ndonëse ata kanë zgjedhur që të mos flasin në media.

Sipas tyre, Era dhe Diplo po jetojnë një histori pasiononte në SHBA, aty ku dhe këngëtarja prej kohësh është duke punuar për të fuqizuar emrin e saj në arenën ndërkombëtar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here