Era Istrefi e mrekullueshmeKëngëtarja e cila po arrin suksese në vende të ndryshme të botës, po mundohet që të qëndrojë sa më afër fansave të saj.

Në llogariënë e saj në Instagram, ajo së fundmi ka postuar foton e radhës. Me flokë të gjatë dhe tejet simpatike, Era si gjithmonë duket e mrekullueshme, shkruan Indeksonline.

Vlen të përmendim se Istrefi vazhdon të jetë mëse e angazhuar sa i përket karrierës, me qëllim që të arrijë suksese edhe të më tutjeshme në skenën ndërkombëtare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here