Era Istrefi e mërzitur?Era nuk e ka asnjë arsye për tu mërzitur, pasi suksesi po i lulëzon. Këngëtarja është shndërruar në senzacion.Ama, edhe Era është njeri, andaj ka raste kur nuk ndjehet mirë. Mërzitjen e saj e ka fiksuar edhe përmes kësaj foto që po e publikojmë.

Eres nuk po i shkon aspak kjo gjendje. Ajo është vetvetja vetëm kur është e gëzuar, “e çmendur” dhe interesante, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Era ka filluar të dëgjohet edhe në Serbi. A e ka gëzuar apo mërzitur ky lajm?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here