Era Istrefi  e errëtEra Istrefi para pak ditësh ka bërë të ditur se i ka bërë flokët ngjyrë rozë dhe kaltërt, por duket se nuk ka qejf të i tregojë.

Këngëtarja e hitit ‘Shumë Pis’ mbrëmë ka kënduar në Ferizaj ku ka vendosur një parukë të zezë dhe në mbishkrim kishte shkruar “Era e errët”, transmeton Kosova Sot.

Përndryshe, këngëtarja Istrefi para disa natësh kishte shkuar edhe në Shkup ku kishte vendosur parukë të vjollce.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here