Era Istrefi duket unikeEra Istrefi është një nga artistet më stilin më unik në estradën shqiptare dhe lirisht mund të themi se nuk mund të gjeni një të dytë, të paktën jo shqipfolëse.

Por edhe asaj i ndodh ndonjëherë që të mos ndjehet në element dhe të mos pëlqejë një gjë të caktuar tek vetja.

E së fundmi kështu duket të jetë ndjerë pasi ka shpërndarë disa fotografi e video me ndjekësit e saj në Snapchat, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja ka shkruar se po i pëlqen makijazhi (që edhe ne mendojmë se është on point) kurse nuk pëlqen flokët pasi që mendon se nuk janë në formën e duhur.

Era Istrefi duket unike

E pasi që gjendet ende nëpër rrugët e kryeqytetit ajo ka shfrytëzuar kohën që të vizitojë një nga sallonet e bukurisë këtu për t’ia rregulluar ‘frizurën’.

E edhe një herë Era e dëshmon se është një me veten e saj, nuk heziton të shfaqet para kamerës edhe atëherë kur mendon se nuk po duket aq mirë!

Era, je një ‘creep’ e ‘weirdo’ që të gjithëve na pëlqen! Go on girl!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here