Era gati për sezonin e verësKëngëtarja e hitit “Shumë pis”, të cilin e ka në bashkëpunim me Ledri Vulën, ka treguar se është gati për sezonin e verës.

Ajo përmes një fotoje të publikuar në rrjetin e saj në Instagram, thotë se është duke u bërë gati për dukjen verore, transmeton Indeksonline.

Prapaskena e Erës është e mbushur me gjëra të grimit, dhe ajo duke treguar ngjyrat që ka përdorur si make-up të saj, ka shkruar “dukja verore”.
Era edhe pa filluar mirë vera, ka nisur mbrëmjet e saj në Kosovë dhe jashtë saj, e që do t`i vazhdojë deri në fund të sezonit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here