era1Këngëtarja e hitit “BonBon”, Era Istrefi pas këtij hiti më nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, shkruan Kosovarja.

Ajo po e shijon bukur mirë suksesin e këngës në fjalë, këngë kjo e cila Erën e bëri të njohur edhe ndërkombëtarisht.

Në foton e fundit që ajo e ka postuar në profilin e saj në rrjetin social instagram, Era shihet e ulur në shtratin e saj të fjetjes dhe me ‘look’ të ri, por ajo është e veshur dhe e rregulluar ku lenë përshtypje se është duke dal./Kosovarja/

era

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here