Era e kall TiranënËshtë njëra ndër këngëtaret më të mira që kemi. Era Istrefi dita-ditës po ngjitet në majet e suksesit.Ajo para disa ditësh ka përformuar për herë të parë në Tiranë ku e ka djegur atmosferen me këngët e saj.

Më poshtë mund ta shohim një video me një historik të shkurtë ku përfshihet karriera e këngëtares nga fillimet e saj në skenën muzikore.

Era së fundmi ka realizur edhe këngën “Njo si ti” të cilës i ka ecur shumë mirë dhe është pëlqyer shumë./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here