Një tjetër lajm për modelen bukuroshe është ai i ndërhyrjes plastike që ka bërë në gjoks.

Enxhi Kamenica, modelja që mori famë pas hyrjes në “Big Brother” si e infiltruar ka shtuar masën e gjoksit dhe këtë e ka bërë ekskluzivisht për emisionin që mikesha e saj e ngushte, Aurela Hoxha nis se shpejti.

Eshte nje program ne qender te secilit do te qendrojne nderhyrjet plastike qe bejne personazhe te njohur, te gjitha keto nen vezhgimin e kamerave. Gjoksi i ri, i rritur ne permasa i shkon shume Enxhit, dhe permbush imazhin e nje vajze seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here