Nuk ka kaluar shumë kohë që kur Stresi është kthyer në Shqipëri, pas disa problemeve të cilat i kaloi në Zvicër dhe i vjen një ofertë nga e dashura Enxhi Kamenica, dhe madje publikisht.

Enxhi ka zgjedhur Facebook-un për t’i kërkuar publikisht martesë Stresit. Është shkruar tepër në lidhje me problemet e Stresit, por askush nuk e tha versionin e vërtetë.

Se si do të vazhdojë të rrjedhë lidhja e dashurisë mes Stresit dhe Enxhit, dhe a do të martohen, pritet të shihet se çfarë përgjigje do të japë Stresi. Pas komentit të lënë nga Enxhi në profilin e saj, menjëherë kanë filluar komentet e shumta nga fansat të cilët dëshirojnë t’i shohin së bashku Stresin dhe Enxhin.

Ndoshta së shpejti mund t’i shohim para altarit këta dy të rinj, ku i dihet…

1 Koment

  1. stresi je njeshi i shqiperise ,vazhdo kshtu se e ke nderuar tropojen edhe shqiperine
    SSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII JJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEE
    YYYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLLLL

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here