Këngëtarja Adelina Ismaili, prej kohësh është përfolur se ka qenë në një marrëdhënie me kriminelin nga Kosova, Enver Sekiraqën.

I shumëpërfoluri për krim të organizuar, krime seksuale, etj, është arrestuar tashmë dhe po mbahet peng nga Forcat e Eulexit.

Ndërkohë ai ka dhënë një interviste për emisionin “Jeta” në Prishtinë, ku mes shumë pyetjeve është pyetur edhe për marrëdhënien me bukuroshen kosovare.

“Nuk ka pasur asnjë lidhje dashurie mes meje dhe Adelinës”, ka thënë Enver Sekiraqa.

Ndërkaq Diva Adelina Ismaili është prej kohësh në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Valin.

Ndërsa për sa i përket karrierës së saj artistike ajo do të nxjerr së shpejti në treg një këngë të re, të shoqëruar me një video.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here