Aktori i famshëm kosovar, Enver Petrovci, ka dalë fitues i edicionit të dytë të spektaklit “Dancing with the Stars”.

Petrovci dhe partnerja e tij Lori rezultuan më të mirët në natën finale duke arritur ta mposhtin Çiljeta Xhilagën dhe partnerin e saj.

Në finale kishte arritur edhe Shpat Kasapi, mirëpo ai u eliminua në raundin e parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here