Edicionit të tretë të shout real televiziv “VIP Shpija” i është bashkuar edhe një tjetër emër i njohur nga të famshmit shqiptarë.

Aktori i madh, Enver Petrovci, ka pranuar të jetë pjesë e spektaklit “VIP Shpija 3”.

Pas triumfit në spektaklin e vallëzimit, “Dancing with the Stars”, aktori dhe regjisori nga Kosova ka vendosur ta provojë veten në një tjetër konkurrim të emrave të njohur të skenës shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here