Flitej se mardhënia e tyre ishte në krizë por asgjë nuk është e vërtetë pasi Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë më të lumtur se kurrë. 

Këngëtari dhe ish tenistja kanë 10 vjet që qëndrojnë në krah të njëri-tjetrit dhe përbëjnë një prej cifteve që ngjallin shumë kuriozitet në të gjithë botën.

Mësohet se spanjolli e ka ftuar të dashurën e tij në një darkë shumë romantike, në një prej restoranteve luksoze në Miami, për të festuar 10 vjetorin e historisë së tyre të dashurisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here