Enis BytyqiKëngëtari Enis Bytyqi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘Mall’ mban titullin kënga e cila është realizuar edhe me videoklip.

Në minutat e parë të publikimit ai ka marrë komplimente të shumta nga fansat, ndërsa klipi dhe teksti duket i realizuar në mënyrë perfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here