Enis Alushi dhe Fatmire Bajramaj kanë edhe një arsye më tepër për të qenë të lumtur.

Ata janë bërë prindër edhe të fëmije, e cila ka lindur në orët e vona të ditës së djeshme.

Ish-futbollistja e kombëtares së Gjermanisë, sot ka lindur një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Ela.

Theksojmë se dyshja janë prindër edhe të një djali të pagëzuar Arian.

Ndryshe, Fatmirja është pensionuar tashmë prej futbollit aktiv ndërsa Enisi është lojtar i Macabi Haifas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here