Këngëtarja Eni Koci gjithnjë kujdeset që të duket seksi dhe elegante.

Ajo në një postim në Instagram ka publikuar imazhe nga seti i fundit, ku shfaqet tejet atraktive dhe plot stil.

Me një fustan të kuq nga lëkura dhe kapelë të zezë, ajo në taka të larta shfaqet e buzëqeshur, ultra seksi.

“Jeta është plot me bukuri, vëreje atë”, u shpreh Eni në postimin e saj.

Eni së shpejti pritet të publikojë projektin e ri.14 15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here