eni kociEni Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“S’po t’gjej mo” është titulli i këngës më të re të këngëtares nga Shqipëria, të cilën e solli të realizuar me videoklip nga produksioni “Max Production”, transmeton Telegrafi.

Për muzikën dhe tekstin e këngës është kujdesur “Massive Production”, Nurteel dhe Granit Gashi.

Në këtë video Eni erdhi mahnitëse me disa ndryshime në dukjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here