Eni Koci vjen me këngë të reKëngëtarja, Eni Koci, paralajmëron se nesër do të dal kënga e saj më e re, transmeton Indeksonline.Këngëtarja përmes një postimi në Instagram jua ka bërë fansave të saj me dije se nesër do të publikohet kënga e saj më e re me titull “Si dikur”.

“Kush është gati për një video të re”, thuhet në mbishkrimin e fotografisë së këngëtarës.

Kujtojmë se Eni Koci, këngën e fundit e kishte me motrën e saj Greta Kocin dhe me reperin Gold Ag, e cila tashme ka mbi 5 milion klikime në Youtube.

Eni Koci vjen me këngë të re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here