Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi është drejt finalizimit të projektit të saj më të ri, që do ta publikojë shumë shpejt.

Përmes rrjetit social Instagram, Eni bëri të ditur se kënga do të lansohet brenda këtij muaji edhe pse nuk bëri të ditur datën, shkruan lajmi.net.

Këto ditë ajo ka sjellë disa imazhe me gërsheta, të cilat duket se janë pjesë të shkëputura nga videoklipi.Po ashtu, ajo ka bërë edhe një ndryshim, duke vënë piercing në buzë, që është bërë trend këtë kohë.

Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ‘Your Love’ e punuar në versionin anglisht dhe kënga ‘Hold up’ duket se do të vije në të njëjtën formë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here