Kohët e fundit në mediat roze është folur për një lidhje të mundshme mes këngëtares Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj.

Ky i fundit sot lançoi projektin e tij të fundit, që mban titullin “Hello” dhe kënga u bë “share” nga Eni në Instagarmin e saj.Kjo përforcoi edhe më shumë idenë se mes tyre ka diçka, por ja që Eni nuk i la thashethemt të vazhdonin.Këngëtarja e hitit “hold up “ reagoi duke mohuar lajmin me anë të një postimi shumë interesant në Instastory.

“Kur do të martohem?
Ma thoni që ta di njerëz, jam shumë kurioze. Sa qesharake” – shkruante bjondia seksi, duke ju referuar situatës së krijuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here