Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi çdo herë e më shumë po shihen afër njëri-tjetrit.

Dyshja ende nuk kanë deklaruar diçka për publikisht por se a mund të ketë diçka më shumë mes tyre se kolegialitet mbetet të shihet, shkruan lajmi.net

Në një koncert në Amerikë ku ai ka shkuar me motrat Koçi është parë tek shoqërohet shumë afër me Enin.Kujtojmë se Greta do të vijë në duet me Gencin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here