Eni Koçi së shpejti do të vijë me një këngë të re të sajën.

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila është motra e këngëtares së famshme Greta Koçi, ka zgjedhur të bashkëpunojë me djelmoshat nga Kosova, Dj Criss dhe Dj Zzap.

Kënga do të jetë e zhanrit ‘house’ dhe me tekst të reperit Noizy.

Këngëtarja së fundmi pati bashkëpunuar me Nozin edhe në një këngë tjetër, të titulluar “Hot”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here