enikociKëngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koçi duket se ka vendosur që në ditën e parë të vitit të ri 2017 t’i befasojë fansat e saj me një këngë.

Kënga titullohet “S’je për mu” dhe është lansuar me një videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here