Eni Koçi kthehet në Shqipëri për bashkëpunimin me Gold AG?!Këngëtarja Eni Koçi mesa duket është shkëputur për pak kohë nga kryeqyteti britanik për të vizituar vendlindjen.

Me të arritur në Tiranë përpos familjes ajo ka takuar edhe kolegë, e një ndër ta është Gold AG. Ky i fundit pas duetit me Gretën ka shkruar se diçka e re po vjen mes tij dhe motrave Koçi.

Akoma nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor apo kanë diçka tjetër në mendje. Eni ka kohë që ka pauzuar për shkak të studimeve në degën e mjekësisë që po ndjek në Londër./prive/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here