Eni Koçi është jo vetëm një këngëtare e mirë, por mesa duket është edhe një shtëpiake shumë e mirë.

Këngëtarja ka postuar në rrjetin social Facebook, një fotografi duke bërë një kafe turke, traditë e vjetër kjo e shqiptarëve.

Ndoshta adoleshentja ka dashur të bëj ndonjë thashethem me motrën dhe mikeshat e saj, të cilat shkojnë shumë mirë duke gjerbur nga një kafe turke.

Eni me shaka ka shkruar në profilin e saj në FB: Kafen e qajj… 😛 Jam apo sjam goc për shtëpi??

Jemi kurioz të dimë a e ka bërë të mirë kafen Eni? Por duke ditur që ajo i bën gjërat mirë në art, besojmë se edhe kafen e ka bërë të mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here